Kurutma Makineleri

  • Profilo kurutma makineleri gündemde

    Profilo, ev eşyalarının yenilendiği ve evliliklerin çoğaldığı yaz mevsimine girerken, değişen şehir hayatıyla birlikte bir lüks olmaktan çıkan çamaşır kurutma makinelerinin iletişimini daha da yoğun bir şekilde yapmaya başladı. Bildiğiniz gibi gelişen teknoloji sayesinde çamaşır kurutma makineleri hem zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor hem de çamaşırların ömrünü uzatıyor. Çamaşırını kurutmak için yer sıkıntısı çekmemek, çamaşır asma toplama zahmetini yaşamamak, çamaşır ütülemek için daha az zaman harcamak ve çamaşırların kuruması esnasında hijyen endişesini ortadan kaldırmak için Profilo Çamaşır Kurutma Makinesi uygun fiyata ulaşılabilecek en akıllı ve dayanıklı seçim olarak öne çıkıyor.

    Profilo da kurutma makinesinin tüm bu avantajlarını tüketiciye aktarmak üzere bayilerinde renkli bir aktivite gerçekleştirdi. "Balkonunuz keyifli anlar için size kalsın" konseptiyle oluşturulan aktivitede bayilerimizin mağaza önüne bir balkon standı yapıldı. Stant çim, masa, sandalye ve çiçeklerle keyifli anlarınızı geçirebileceğiniz bir balkon gibi tasarlandı. Ayrıca, misafirlere aktivite için özel olarak hazırlanan rüzgargülleri hediye edildi ve Lipton çay ikramı ile aktivitemiz daha hareketli ve sıcak bir iletişim niteliği kazandı.

    Aktivite sırasında balkon tasarımlı standın yanında Profilo’nun yeni 8 kg kurutma kapasiteli çamaşır kurutma makinesi de sergilendi.