Profilo’nun yeni BlackStar buzdolabı mutfaklara siyahın asaletini getiriyor!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri alışverişte sınır tanımayanlara özgür bir kullanım alanı sunan, estetiğe, fonksiyonelliğe ve teknolojiye dair birçok yenilik getiren yeni BlackStar BD3057B3SN buzdolabını tüketicilerin beğenisine sundu.

Renginde asalet, tasarımında zarafet gizli Profilo BlackStar NoFrost buzdolabı siyah rengiyle mutfaklara ayrı bir şıklık getirirken, SuperNett şeffaf iç donanımı, metal rafları, ChillerPlus ve HydroPlus özellikleriyle herkesin tercih ettiği ürün olmayı hedefliyor. Geniş İç hacmiyle de dikkatleri üzerine çeken Profilo’nun yepyeni buzdolabı Profilo BlackStar BD3057B3SN; A++ sınıfı ile yüzde 40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, BlackStar serisinin ilk ürünü olan ve siyah rengi ile mutfaklara yepyeni  bir atmosfer katan BD3057B3SN NoFrost buzdolabını tüketicilerle buluşturdu. BlackStar BD3057B3SN NoFrost  buzdolabı sadece siyah cam kapıları ve inox görünümü ile değil, soğutucu bölümündeki LED aydınlatması ve iç tasarımındaki metal uygulamalarıyla da mutfaklara zarafet katıyor.

A++ sınıfında yüksek enerji tasarrufu sağlayan yeni Profilo BlackStar BD3057B3SN buzdolabı, NoFrost özelliği ile manuel buz çözme işlemine son vererek daha konforlu ve kolay bir kullanım sunuyor. Buzdolabında soğutucu ve derin dondurucu bölmeleri için ayrı ayrı sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Süper soğutma ve dondurma özellikleri buzdolabının performansını artırırken, sıcaklık yükseldiğinde devreye giren optik ve akustik alarm, kapı kapanma yardımı özelliği bu yeni modelde hiçbir şeyin şansa bırakılmadığını gözler önüne seriyor.

SuperNett İç Donanım ile Mutfaklara Gelen Ferahlık

BlackStar BD3057B3SN NoFrost buzdolabının en ayırt edici özelliklerinden biri şeffaf iç donanımı. Profilo’nun yaptığı tüketici araştırmaları sonucu geliştirdiği ve SuperNett adı verilen iç tasarım anlayışı ile hazırlanan şeffaf iç raflar buzdolabının içine daha net ve ferah bir görünüm kazandırıyor. Siyahın asaletini, yenilikçi ve ferah iç tasarımıyla güçlendiren BlackStar NoFrost buzdolabında ergonomik kullanım için de tüm detaylar düşünülmüş.

Profilo buzdolaplarında bulunan "HydroPlus" çekmecesi, normal buzdolaplarındaki sebze çekmecelerine oranla sebze ve meyvelerin tazeliğini iki kat daha uzun süre koruyor.  “ChillerPlus” bölümü ise buzdolabının diğer bölümlerinden daha düşük bir ısıya sahip olduğu için et ve süt ürünleri gibi hassas besinlerin daha uzun süre tazeliğini korumasını sağlıyor.

BlackStar BD3057B3SN Buzdolabında Her Yiyeceğe Yer Var

Alışverişte sınır tanımayan annelerin tanışınca vazgeçemeyeceği Profilo BD3057B3SN NoFrost buzdolabı, net 364 lt. hacme sahip soğutucu bölümü ve 86 lt. kapasiteli dondurucu bölümü ile tüm yiyeceklere geniş bir alan sağlıyor. Elektrik kesintilerinde 20 saat kesintisiz çalışma performansı gösteren Profilo BlackStar NoFrost buzdolabı yiyeceklerin tazeliğini güvence altına alan derin dondurucu bölümü, biri büyük olmak üzere iki şeffaf çekmecesi ile mutfakların yeni yıldızı olmaya hazırlanıyor.

Çıkarılabilir kahvaltı kutusu ve çekmece, dondurucu takvimi, ilave şişelik gibi aksesuarlar da tüketicilerin ihtiyaçları düşünülerek bu yeni modelde bir arada sunuluyor.

Yayın Tarihi : 15.08.2013

Çağrı Merkezi

Çağrı Yönetim Merkezi

+4 Yıl Garanti

+4 Yıl Garanti