Temizlik ve Bakım Ürünleri

Cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş orijinal temizlik ve bakım ürünleri cihazlarınızda etkin bir temizlik sağlarken, cihazlarınızın performansını arttırır ve cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatır.

Profilo, cihazlarınızda özel formüllü orijinal temizlik ve bakım ürünlerini kullanmanızı tavsiye eder.

Orijinal temizlik ve bakım ürünlerini satın almak için 7/24 hizmet veren 444 77 66 numaralı Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabiliriniz. Siparişleriniz Uzman Yetkili Profilo Servisi’miz tarafından adresinize teslim edilecektir.

Her türlü bilgi ve kullanım önerisi için Uzman Yetkili Profilo Servisi’mize danışabilirsiniz.

 • Kireç Çözücü Ürünler

  Test edilip onaylanmış orijinal kireç çözücü ürünler ile cihazınızı kirece karşı koruyun.
 • Bulaşık Makinesi Temizlik ve Bakım Ürünleri

  Bulaşık makinesi temizlik ve bakım ürünleri ile makinenizi kireçten arındırın, temizleyin ve makinenizi güvenle kullanın.
 • Çamaşır Makinesi Temizlik ve Bakım Ürünleri

  Çamaşır makinesi temizlik ve bakım ürünleri ile makinenizi kireçten arındırın, temizleyin ve makinenizi güvenle kullanın.
 • Seramik Yüzey Temizlik ve Bakım Ürünleri

  Seramik yüzeyler için özel olarak geliştirilen temizleyici, kazıyıcı bıçak ve temizleyici bez ile cihazlarınızı ilk günkü kadar temiz ve parlak kullanın.
 • Çelik Yüzey Temizlik ve Bakım Ürünleri

  Çelik yüzeyler için özel olarak geliştirilen temizlik ve bakım ürünleri ile cihazınızı ilk günkü kadar yeni kullanın.
 • Toz Torbaları

  Orijinal toz torbası, yüksek toz tutma kapasitesi ile etkin ve kolay bir temizlik sağlarken, aynı zamanda elektrik süpürgenizin kullanım ömrünü uzatır.
 • Genel Temizlik Ürünleri

  Cihazınıza özel geliştirilmiş orijinal temizlik bezleri ve bakım ürünleri ile cihazınızda hassa ve güçlü temizlik sağlayın.