Temizlik ve Bakım Ürünleri

Orijinal temizlik ve bakım ürünleri cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür.

Temizlik ve bakım ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için; profesyonel ekibiyle 7 / 24 hizmet veren 444 77 66 numaralı telefondan Profilo Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede zahmetsizce adresinize teslim edilir.

Ürünlerinizi güle güle kullanın...
 • Çelik Yüzey Temizlik ve Bakım Ürünleri

  Çelik dış yüzeyli cihazlarınızın ilk günkü parlaklığını koruyup, çizmeden temizlenmesini sağlayan, Profilo markası tarafından test edilmiş temizleyici ve parlatıcı ürünlerimiz aşağıdadır.
 • Seramik Yüzey Temizlik ve Bakım Ürünleri

  Seramik yüzeyli ocaklar için cam kazıyıcı ve temizleyicisi ile mükemmel bakım ürünlerimiz aşağıdadır.
 • Elektrikli Süpürge Torbaları

  Sağlığınız için orijinal toz torbası öneriyoruz. Çünkü sadece orijinal torbanızla birlikte verilen antialerjik mikrofiltre, bakteri barındırmaz ve %99,8 oranında toz tutma özelliğine sahiptir.
 • Kireç Çözücü Ürünler

  Cihazınızın içindeki zararlı kireç kalıntılarını çözerek, düzenli kullanıldığında cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayan ürünlerimiz aşağıdadır.
 • Diğer Temizlik ve Bakım Ürünleri

  Cihazın iç kısımlarında oluşabilecek kir ve kötü kokuları gidererek cihazın performansını en yüksek düzeyde tutan ve ömrünü uzatan ürünlerimiz aşağıdadır.