Nasıl yardımcı olabiliriz?

Her zaman yanınızdayız

Profilo ürünleriyle ilgili her türlü sorununuza en hızlı çözüm 444 77 66 Profilo Çağrı Merkezi'nde. Ürün bilgisinden fiyat bilgisine, bayi lokasyon bilgisinden memnuniyetsizliklerinize, önerilerinizden servis talebi ve yönlendirmelerine hatta randevu verilmesine kadar her şey burada. Üstelik bir telefonla, Türkiye'nin her yerinden.

Sabit telefonlardan yapılan aramalarda kullanmakta olduğunuz tarife üzerinden, cep telefonu ile yapılan aramalarda ise kayıtlı olduğunuz GSM operatörünün tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.


ÇAĞRI MERKEZİ
444 77 66
 • Uzman Personel

  Uzman Personel

  Servis personelimiz sürekli güncellenen teknik eğitimler ve seminerlerle kendilerini geliştirmektedir. Böylece sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakımları ve onarımları sorunsuzca yapılabilmektedir.
 • Temiz Hizmet

  Temiz Hizmet

  Servis personelimiz her zaman sağlık kurallarına önem verir. Müşteri ziyaretlerinde mutlaka GALOŞ kullanılır.
 • On-Line İzleme

  On-Line İzleme

  Servisimize yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedildikten sonra düzenli olarak takip edilir. Her tür işlem on-line olarak izlenir ve gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.
 • Kaliteli ve Özel Hizmet

  Kaliteli ve Özel Hizmet

  Profilo ürünlerine yerinde bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Sorun sizin günlük hayatınızı aksatmadan hızla çözülür.
 • Orjinal Yedek Parça

  Orijinal Yedek Parça

  Servislerimiz 40.000 farklı orijinal yedek parçayla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar yurt çapında geçerli 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.
 • Nöbetçi Servis

  Nöbetçi Servis

  Servislerimiz pazar günü 10.00 - 22.00, diğer günler 20.00 - 22.00 saatleri arasında nöbetçi servis hizmeti vermektedir. Ayrıca bayram ve resmi tatil günlerinde de nöbetçi servisimiz hizmetinizdedir.
 • 2 Saat Aralığında Randevu

  2 Saat Aralığında Randevu

  Müşterilerimize gün içerisinde sadece 2 saat aralığında randevu verilerek gidilmektedir. Örneğin 11.00 - 13.00 saatleri arasında. Böylece bütün gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Verilen saatler arasında uzman personelimiz gelir ve sorun çözülmüş olur.
 • Türkiye’nin en yaygın servis ağı

  Türkiye’nin en yaygın servis ağı

  Satış sonrasında da memnuniyetiniz için, Türkiye’nin en yaygın servis ağı hizmetinizdedir.
 • Evden alıp eve teslim

  Evden alıp eve teslim

  Küçük ev aletlerinizin onarımı için siz zahmet etmezsiniz. Bir telefon edersiniz, servisimiz gelir, evinizden alır, onarır, yine evinize teslim eder.
 • Müşteri memnuniyetinin takip edilmesi

  Müşteri memnuniyetinin takip edilmesi

  Herhangi bir servis hizmetinden sonra memnun olup olmadığınızı öğrenmek için merkezimiz sizi de arayıp değerlendirmenizi alabilir.
 • Donanımlı Servis Filosu

  Donanımlı Servis Filosu

  Servis araçlarımızın tümü en son teknoloji ile donatılmış bakım ve onarım cihazlarına sahiptir. Ayrıca tüm servis araçlarımız farklı yedek parçaları içinde barındıran minik bir depo işlevi görür. Hepsinde aksesuar stoğu bulunmaktadır ve ihtiyacınız olan parça bir telefon ile adresinize teslim edilir.